Функціонує правосуддя / Юридичний захист діє.

Функціонує правосуддя / Юридичний захист діє.

Якщо суди працюють, то держава сильна. Не тільки київські суди, а й багато з районів колишньої окупації чи небезпеки, повернулися до розгляду цивільних справ.

Особливо приємно зустріти професійність, організованість і оперативність дистанційного розгляду в справах клієнтів.

Малинський райсуд Житомирської області – арешт на будівлю, витребування доказів,  відеоконференція у спорі про недійсність електронних торгів ДП «Сетам» для АТ «Ощадбанк», залучення співвідповідача – усе за 1 місяць.

Ріпкинський райсуд Чернігівської області – ввічливість по телефону, фінальне засідання проти АТ «Альфабанк», зустрічний позов клієнта, відшкодування адвокатського гонорару -  в межах місяця.

Є і навпаки. Із Оболонського райсуду м. Києва суддю мобілізовано до армії. Після двох років розгляду, доказування та підходу до судової експертизи щодо фіктивності договору все починаємо спочатку з новим суддею.

А у антирейдерській справі московська жіночка мала сміливість (чи зухвальство) подати апеляцію після початку війни. Хоче квартиру в Києві від шахрая, а не власника.

В України все буде добре. Російський фашизм та сила будуть знищені. А ми відбудуємося і процвітатимемо!   

04 червня 2022 р. 

ВЕДЕННЯ СУДОВИХ СПРАВ В МІСТАХ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Справа про звільнення поліцейського, який після початку війни, просидівши 3 дні в відділенні поліції з виданою зброєю без розпоряджень керівництва, 26.02.2022 вибув у село Мотижин, де в складі тероборони 10 днів займався блокуванням проїзду рф-ської техніки й корегуванням вогню української артилерії, що унеможливило проїзд колони з понад 200 одиниць до...

Успішно завершено захист клієнтки в справі про поділ житлового будинку 194 кв.м. та грошових коштів після розірвання шлюбу. Чоловіком позбавлено дружину доступу в будинок, продано два автомобілі, самочинно добудовано мансарду над будинком і використано його під готель. Задум покладався на неможливість віднайдення готівки від продажу автомобілів і усталену...

Судом першої інстанції задоволено позов про визнання недійсним договору продажу 6-К квартири площею 181 кв.м. на Майдані Незалежності в м. Києві. Банк продав право вимоги кредитного боргу в сумі 3,6 млн.грн., забезпеченого іпотекою квартири. Ринкова вартість предмета застави - 21 млн.грн.

В 2017 році...