Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня
УКР.: Юридичний форум: Питання примусового виконання судових рішень, відкриття, зупинення, закінчення виконавчого провадження, арешт і розшук майна виконавцем, оскарження дій державного чи приватного виконавця і ін.

РУС.: Юридический форум: Вопросы принудительного исполнения судебных решений в Украине, открытие, приостановление, завершение исполнительного производства, арест и розыск имущества исполнителем, обжалование действий государственного или частного исполнителя и др.
  • Страница:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Скасування закінчення виконавчого провадження

Re: Скасування закінчення виконавчого провадження 1 год, 6 мес. назад #4351

  • Alexander
  • Вне сайта
  • Новый участник
  • Постов: 3
  • Репутация: 0
Ви кажете "провадження за ним завершено. З цього моменту не може перерватися виконання першого рішення". Але ж воно перервано під час нового перерахунку (за рішенням суду чи з інших підстав, на мою думку, - не суть важливо).
Тобто виходить, я можу поскаржитися на виконання другого рішення, яке виконано, на мою думку, у повному обсязі і не зможу оскаржити відмову від виконання, під час останнього виконавчого провадження, відмову від виконання іншого рішення, прийнятого і виконаного раніш? Моя пенсія пожиттева і це означає, що усі судові зобов'язання будуть виконуватися лише до наступного порерахунку пенсії?! (звичайно, якщо виконавче провадження по них на час нового перерахунку закрито через повне виконання).
Зараз мені за рішенням суду уведено коефіцієнт В і скасовано інший за суттю коефіцієнт А, призначений за попередньою справою:). Скасований коефіцієнт А не пригадується в останньому рішенні суду (навіщо б я повторно звертався в суд до старого розгляду? Тим більше після уже виконаного рішення...) і саме цим Пенсійний фонд мотивує повернення цього коефіціенту А до старого значення, не дивлячись на зобов'язання дворічної давнини.
Це нормально, чи можно якось оскаржити?
Изменено: 1 год, 6 мес. назад от Alexander.

Re: Скасування закінчення виконавчого провадження 1 год, 6 мес. назад #4352

У вашому першому дописі ви зазначили: "Але перше рішення...вже закрито через виконання рішення суду. Проблема в тому, що внаслідок виконання другого рішення (2-го перерахунку пенсії), ВП за яким залишається відкритим, перервалося виконання першого рішення". Позаяк провадження завершено, то з цього моменту воно не може більше перериватися.
Щодо другого допису, то, щоб надати вам обгрунтовану відповідь треба поринути у деталі обох справ, проаналізувати нормативні підстави ваших вимог, зміст судових рішень і дій виконавця. Зробити це в режимі обміну думками на форумі чи безкоштовних послуг не можливо.
Юридичне бюро Писаренка.
Вирішення складних майнових і податкових спорів.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
+380 (50) 719 1016

Re: Скасування закінчення виконавчого провадження 1 год, 6 мес. назад #4353

Якщо за другим рішенням уведено коефіцієнт В і скасовано інший за суттю коефіцієнт А, призначений за попередньою справою (де рішення вже виконано), то повернення Пенсійним фондом до коефіціенту А видається самочинним неправильним тлумаченням другого рішення.
Можна таку самодіяльність оскаржити в порядку судового контролю за виконанням рішень, а не в порядку оскарження дій виконавця (бо виконавець, імовірно, тут порушень не допускає).
Юридичне бюро Писаренка.
Вирішення складних майнових і податкових спорів.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
+380 (50) 719 1016
  • Страница:
  • 1
  • 2
Время создания страницы: 0.14 секунд