Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня
УКР.: Юридична практика: Накладення арешту на майно судом, зняття арешту, судова заборона на відчуження майна, заборона вчинення дій, ухвала про забезпечення позову, виконання ухвали про забезпечення позову, оскарження забезпечення позову, скасування забезпечення позову і ін.

РУС.: Юридическая практика: Наложение ареста на имущество судом в Украине, снятие ареста, судебный запрет на отчуждение имущества в Украине, запрет на осуществление действий, определение об обеспечении иска, исполнение определения об обеспечении иска, обжалование обеспечения иска, отмена обеспечения иска и др.
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: Оренда земельної ділянки, яка під арештом

Оренда земельної ділянки, яка під арештом 2 нед., 6 д. назад #4000

• 3054693
  • Вне сайта
  • Новый участник
  • Постов: 1
Мені стало відомо, що приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Хара Н.С., виніс виконавчий напис № 2473 від 09.11.2017 року про стягнення з мене кредитної заборгованності в сумі 41675 грн. за кредитним договором невідомого мені банку. Документів ніяких я не отримувала від нотаріуса . Постанову вже виносе приватний виконавець про стягнення з мене коштів. У мене є земельна ділянка, сільськогосподарського призначення, яку я здаю в оренду, ЧИ МОЖУ Я ПЕРЕЗАКЛЮЧИТИ ДОГОВІР З АГРОФІРМОЮ ПРО НАДАННЯВ АРЕНДУ ДАНУ ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ ТА ОТРИМУВАТИ ОРЕНДНУ ПЛАТУ
Изменено: 2 нед., 2 д. назад от Юридическое бюро Писаренко.

Оренда земельної ділянки, яка під арештом 2 нед., 2 д. назад #4003

Доброго дня!

Ви маєте право здавати в оренду земельну ділянку сільськогосподарського призначення, на яку накладено арешт, уклавши договір з агрофірмою-орендарем, і отримувати орендну плату.

Але на орендну плату може бути звернено стягнення приватним виконавцем в процесі виконавчого провадження по стягненню з вас кредитного боргу.

Крім цього, на саму земельну ділянку також може бути звернено стягнення приватним виконавцем. При цьому договір оренди буде обов'язковим для покупця ділянки.
Юридическое бюро Писаренко.
Ведение сложных судебных дел. Налоги. Бизнес-споры.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
Изменено: 2 нед., 2 д. назад от Юридическое бюро Писаренко.
  • Страница:
  • 1
Время создания страницы: 0.12 секунд