Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

Будівельний паспорт Позов про незаконне будівництв
(1 чел.) (1) гость
УКР.: Юридичний форум: Порядок подання та розгляду позовів, ціна позову, витребування доказів, призначення судової експертизи, зупинення провадження, припинення провадження, повернення позову без розгляду, нововиявлені обставини, перегляд рішень Верховним Судом і ін.

РУС.: Юридический форум: Порядок подачи и рассмотрения исков в Украине, цена иска, истребование доказательств, назначение судебной экспертизы, приостановление производства, прекращение производства, возвращение иска без рассмотрения, вновь выявленные обстоятельства, пересмотр решений Верховным Судом Украины и др.
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: Будівельний паспорт Позов про незаконне будівництв

Будівельний паспорт Позов про незаконне будівництв 6 года, 1 мес. назад #3719

  • Адвайзер
  • Вне сайта
  • Захожу иногда
  • Постов: 72
  • Репутация: 3
Шукаю послуги адвоката в адміністративному суді. Я- третя особа . Позов проти ДАБІ.

Я почав будівництво приватного будинку з перебудовою його частини.
Співвласник половини будинку й землі дав згоду на реконструкцію при умові, що я відремонтую йому стіну й протікання даху
Все зроблено, я отримав будівельний паспорт і почав будівництво.

І тут отримав від сусіда позов про незаконне будівництво до департаменту архітектури в адміністративному суді.
Мене залучили як третю особу.

Сусід каже, що будівництво незаконне, бо він давав тільки згоду на знесення частини будинку, і що орган архітектури бездіє щодо зупинення цьогг будівництва адміністративному суді.
Іще що будівельний паспорт видано незаконно, бо його згода на знесення півбудинку це не згода на будівництво
Також сусід в суді каже, що будівництво незаконне, бо будівельний паспорт видано було мені, а після початку будівництва я подарував земельну ділянку матері

Вмислав вам на е-мейл копії позовних документів.

Прошу повідомити, що робити і чи забезпечите ви послуги адвоката в адміністративному суді.
Изменено: 6 года, 1 мес. назад от Юридическое бюро Писаренко.

Re: Будівельний паспорт Позов про незаконне будівництв 6 года, 1 мес. назад #3720

Дякуємо за звернення!
За даними реєстру судових рішень по вашій справі суддею 22.01.2018 р. винесена ухвала про розгляд справи без виклику сторін.
Встановлено вам строк 15 днів з дня винесення ухвали для подання пояснень на позовну заяву.
Справа розглядатиметься в порядку спрощеного провадження орієнтовно 1-2 місяці.
Судового рішення поки що не має.

Одним з документів, які подаються до органу архітектури, для отримання будівельного паспорта забудови дійсно є належно оформлена згода усіх співвласників ділянки та об'єкта на ній.

Тому вам з адвокатом необхідно:

1) поїхати в суд і подати клопотання про надання можливості підготувати обгрунтовані пояснення проти позову про незаконне будівництво і про винесення рішення лише після подання вами пояснень;
2) здійснити юридичний аналіз позову й доданих доказів;
3) застосувати закон для захисту;
4) зібрати контрдокази на підтвердження законності видачі будівельного паспорта;
5) підготувати й подати юридично й фактично обгрунтовані заперечення.

Все вказане треба встигнути, поки суддя ще не розглянув справу. Інакше в апеляції боротися буде значно складніше.

Послуги адвоката в адміністративному суді надаються нами після укладення договору про надання правової допомоги.


Юридичні послуги адвоката в адміністративному суді / Адвокат з нерухомості
Юридичне бюро Писаренка.
Вирішення складних майнових і податкових спорів.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
+380 (50) 719 1016
Изменено: 3 года, 2 мес. назад от Юридическое бюро Писаренко.
  • Страница:
  • 1
Время создания страницы: 0.35 секунд