Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

Викрадення документів на спадщину / Рейдерство
(1 чел.) (1) гость
УКР.: Юридичний форум: Виникнення й припинення права на спадкування. Прийняття спадщини. Оформлення спадщини. Оспорювання заповітів. Спадкові спори в судах.

РУС.: Юридический форум: Возникновение и прекращение права на наследование в Украине. Принятие наследства. Оформление наследства. Оспаривание завещаний. Наследственные судебные дела в Украине и др.
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: Викрадення документів на спадщину / Рейдерство

Викрадення документів на спадщину / Рейдерство 1 год, 1 мес. назад #4393

  • Di_racer
  • Вне сайта
  • Захожу иногда
  • Постов: 44
  • Репутация: 3
Здравствуйте шановний пане адвокат .
Маю питання щодо викрадення моєю сестрою документів на квартиру і дуже сподіваюся на вашу допомогу у суді .
Справа в тому що моя сестра жила в окремій квартирі яку придбати їй допомогли батьки . Я з батьками жила у іншій квартирі двух кімнатній . За документами ця квартира була оформлена як (дарственна )на мого батька і ми з мамою були там прописані .
У 2006 році помер батько і ми з мамою успадкували на дві частини цю квартиру. Тепер померла мама я на той період перебувала за кордоном . Цим скористалась моя сестра і викрала забрала усі документи на квартиру, я підозрюю що вона збирається її за моею спиною продати .
Будь ласка допоможіть її відсудити . Якщо мати зробила на неї заповіт але це невідомо ще , то все одно я маю більше прав бо я там прописана і усі лицьові рахунки на мені . Звичайно я зверталась у поліцію щодо її погроз і крадіжки цінних паперів .
Будь ласка порадьте чи зможете допомогти. Вона може як рейдерша захопити це помешкання за моею спиною .
Порадьте, що можна зробити при викрадення документів на спадщину, рейдерстві.

Re: Викрадення документів на спадщину / Рейдерство 1 год, 1 мес. назад #4394

Ситуація й обставини, які ви описали, є неприємними, загрозливими, але водночас зовсім не кінцевими й збитковими для вас.
У випадку незаконного заволодіння сестрою документами чи квартирою нерухомість можна повернути вам через нотаріуса чи суд, в залежності від того, на якій стадії ви почнете активно захищати свої права. Ваша сестра має право на 1/4 частку.
Поновити ваші права зможемо.
Якщо мати зробила на сестру заповіт, то справа ускладниться, бо доведеться або оскаржувати сам заповіт, або вводити вас у права на обов'язкову частку в спадщині.
Звернення до органів поліції не є вирішальним у цій справі, бо вони розглядають лише кримінальну сторону діянь, але не цивільну щодо повернення власності і спадщини.
Вам потрібен комплексний юридичний супровід вирішення усіх питань, зокрема, збір доказів, нормативне і фактичне обгрунтування позову, представництво в суді, оформлення спадщини.
Захистити ваші права в суді зможемо, це робота бюро.
Співробітництво здійснюється після укладання договору на правничі послуги і сплати авансу.

Детально щодо юридичних послуг у спадкових спорах та захисту від рейдерства читайте за вказаними посиланнями.
Юридичне бюро Писаренка.
Вирішення складних майнових і податкових спорів.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
+380 (50) 719 1016
Изменено: 1 год, 1 мес. назад от Юридическое бюро Писаренко.
  • Страница:
  • 1
Время создания страницы: 0.12 секунд