Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня
УКР.: Юридичний форум: Питання оподаткування, проведення перевірок контролюючими органами щодо сплати податків, зборів, обов'язкових платежів, адміністративного та судового оскарження рішень податкових органів.

РУС.: Юридический форум: Вопросы налогообложения, проведения проверок контролирующими органами по уплате налогов, сборов, обязательных платежей, административного и судебного обжалования решений налоговых органов в Украине и др.
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: Відмова рішенням комісії в реєстрації ПН

Відмова рішенням комісії в реєстрації ПН 6 мес., 4 нед. назад #4585

  • HF
  • Вне сайта
  • Новый участник
  • Постов: 1
  • Репутация: 0
Відмовлено рішенням комісії в реєстрації ПН
податкова виписана по передоплаті і при подачі повідомлення про пояснення не додано вхідну платіжку(людський фактор- додано повторно інший документ),яка підтверджує операцію,але у бухдовідці описано номер та дата.
Подано у суд про скасування рішення та надано копію платіжки,що підтверджує факт госоперації,вона не береться до доказів,так як не була прикріплена у пояснення
Чи є сенс подавати апеляцію,чи там без шансів?
Изменено: 6 мес., 4 нед. назад от Юридическое бюро Писаренко.

Відмова рішенням комісії в реєстрації ПН 6 мес., 4 нед. назад #4586

Є сенс подавати апеляцію, якщо в першій інстанції ви детально описали вказані вами обставини неподання платіжної інструкції, а суд не взяв цього доказу оплати до уваги. Посилатися на те, що об'єктивно оплата існувала на день складання ПН. І на те, що комісія ДПС, отримавши ваші пояснення з додатками, серед яких зазначена платіжка, якби діяла добросовісно, то повідомила б вам про помилкове подання двох однакових документів замість платіжки.
Бо виходить, що комісія і суд формально віднеслися до аналізу ваших обставин і проігнорували, що в об'єктивній реальності оплата в конкретній сумі була здійснена в конкретну дату.
Щоб дати більш обґрунтовану точку зору на ваше запитання, треба вивчити матеріали справи.
Юридичне бюро Писаренка.
Вирішення складних майнових і податкових спорів.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
+380 (50) 719 1016
  • Страница:
  • 1
Время создания страницы: 0.12 секунд