Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня
УКР.: Юридичний форум: Питання господарської діяльності, органи управління підприємством, обрання та звільнення директора, процедури припинення підприємства, порядок продажу майна, активів і ін.

РУС.: Юридический форум: Вопросы хозяйственной деятельности в Украине, органы управления предприятием, избрание и увольнение директора в Украине, процедуры прекращения предприятия, порядок продажи активов в Украине и др.
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3

ТЕМА: Ліцензування будівельних робіт 2013, 2014

Ліцензування будівельних робіт 2013, 2014 6 года, 6 мес. назад #101

  • Бухгалтер
  • Вне сайта
  • Новый участник
  • Постов: 19
  • Репутация: 3
У нас ліцензія на діяльність, пов"язана із створенням об"єктів архітектури (зведення несучих та огороджуючих конструкцій будівель, будівництво і монтаж інженерних мереж і ще деякі види будівельних робіт) закінчилася 21.11.2012. Чули, що наче вже відмінили ліцензування будівельної діяльності. Підкажете, чи все-таки треба проходити ліцензування будівельних робіт в 2013 році?.
Изменено: 5 года, 4 мес. назад от Юридическое бюро Писаренко.

Re: Ліцензування будівельних робіт 2013 6 года, 6 мес. назад #102

Дякую за звернення на Форум Юридичного бюро Писаренка!

Cпеціальним Законом «Про архітектурну діяльність», статтею 17, встановлено, що діяльність, пов'язана із створенням об'єкта архітектури, підлягає ліцензуванню; органом ліцензування є орган державного архітектурно-будівельного контролю; порядок ліцензування господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури, визначається Кабінетом Міністрів України.

Такий порядок затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 5.12.2007 р. N 1396 - «ПОРЯДОК ліцензування господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури», який є чинним на сьогодні.

За п.п. 1, 2 цього Порядку встановлено, що ліцензуванню підлягає господарська діяльність, пов'язана з будівництвом об'єкта архітектури, який за складністю архітектурно-будівельного рішення та (або) інженерного обладнання належить до IV і V категорії складності (далі - будівельна діяльність); юридична особа та фізична особа (підприємець) - суб'єкти господарської діяльності, що мають намір провадити будівельну діяльність, повинні отримати ліцензію згідно з цим Порядком.
Юридическое бюро Писаренко.
Ведение сложных судебных дел. Налоги. Бизнес-споры.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
Изменено: 1 мес., 3 нед. назад от Юридическое бюро Писаренко.

Re: Ліцензування будівельних робіт 2013 6 года, 6 мес. назад #103

  • Бухгалтер
  • Вне сайта
  • Новый участник
  • Постов: 19
  • Репутация: 3
Я читала в бухгалтерській пресі що зараз відповідальні виконавці будівельних робіт повинні проходити атестацію і якщо має атестаційний кваліфікаційний сертифікат, то може виконувати будівельні роботи без ліцензії.

Re: Ліцензування будівельних робіт 2013 6 года, 6 мес. назад #104

Так, є таке правило, але воно відповідає вашому твердженню тільки частково.

Якщо у фізичної особи (в т.ч. вашого працівника) буде як у відповідального виконавця окремих видів робіт (послуг), пов'язаних із створенням об'єктів архітектури, професійна атестація з відповідним кваліфікаційним сертифікатом, то ця фізична особа зможе виконувати окремі види робіт (послуг), пов'язані із створенням об'єкта архітектури, без відповідної ліцензії, мати особисту печатку та нести відповідальність за неналежне виконання робіт (послуг).

Виконання окремих видів робіт (послуг), перелік яких встановлюється ПКMУ від 23.05.2011 р. N554, на будівництвах усіх об'єктів (а не лише IV і V категорій складності) виконується лише такими відповідальними виконавцями, які мають кваліфікаційні сертифікати на ці роботи (послуги).

Але це не означає, що ТОВ, в якому він працює, яке укладає з замовниками договори будівельного підряду, має право виконувати ці роботи без ліцензії.

Відповідальний виконавець може виконувати роботи без ліцензії особисто, від власного імені, і не більше того. Підприємство, в якому він працює, повинно мати ліцензію, оскільки саме воно є виконавцем по договорам.
Господарська діяльність, пов'язана із створенням об'єкта архітектури, підлягає ліцензуванню відповідно до законодавства (ст. 17 Закону “Про архітектурну діяльність”).
Юридическое бюро Писаренко.
Ведение сложных судебных дел. Налоги. Бизнес-споры.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
Изменено: 1 мес., 3 нед. назад от Юридическое бюро Писаренко.
Спасибо сказали: Бухгалтер

Re: Ліцензування будівельних робіт 2013 6 года, 6 мес. назад #105

  • Бухгалтер
  • Вне сайта
  • Новый участник
  • Постов: 19
  • Репутация: 3
Спасибо за совет и помощь. Мы знаем про лицензирование определенных видов работ, но пока мы будем заниматься только проектными работами на которые не надо лицензии, а достаточно сертификата. Уже весной грядут новые изменения в лицензировании, и после уже мы начнем заниматься этим вопросом! Но еще раз спасибо за совет.
Изменено: 6 года, 6 мес. назад от Бухгалтер.

Re: Ліцензування будівельних робіт 2013 6 года, 6 мес. назад #114

  • Бухгалтер
  • Вне сайта
  • Новый участник
  • Постов: 19
  • Репутация: 3
Чи ліцензуються сьогодні роботи , які в додатку до ліцензії виданої в 2010 році , вказані так - 3.01.00 “Зведення несучих і огороджуючих конструкцій будівель і споруд”, 3.00.00 “Монтаж інженерних і транспортних мереж” ??
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3
Время создания страницы: 0.17 секунд