Власник

 

Засновником і керівником бюро є адвокат Писаренко Олександр Олексійович.

Народився 1973 року в Полтавській області.

В 1990 році вступив на юридичний факультет КНУ ім. Т. Шевченка і переїхав у столицю.

В 1994 році започаткував юридичну практику, заснував юридичну фірму "Елітконтракт" і керував її діяльністю до 2000 року.

В 1995 році закінчив Київський національний університет ім. Тараса Шевченка і отримав диплом за спеціальністю правознавство.

З 1998 року є адвокатом. Свідоцтво №1253, видане Київською міською кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури 29.12.1998 року.

Провів особисто або з іншими юристами понад 315 судових процесів за час професійної діяльності.

Ціна позовів у його 10 найбільших успішних судових справах складає від 3,31 млн. грн. до 81,06 млн. грн.

Надає юридичний супровід з питань захисту бізнесу, власності, договірних відносин, оподаткування, операцій з нерухомістю.

Спеціалізується у вирішенні майнових та бізнесових спорів, захисті інтересів клієнтів в господарських, адміністративних і загальних судах.

Надав особисто чи прийняв істотну участь в послугах для клієнтів у більше 900 юридичних проектах чи спорах приватного чи публічно-правового характеру.

В 2001 році отримав другу, економічну освіту. Закінчив Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана за спеціальністю фінанси і є магістром бізнес адміністрування.

Знання економіки підприємства, фінансового менеджменту, юридичного регулювання і ділової практики сприяють йому у повноті оцінки проблеми і побудові дієвої правової позиції для її вирішення.

Різностороння увага до інтересів клієнта, впевненість, проактивність і тісна участь у справах – підтверджені риси репутації.

Автор більш 90 публікацій з юридичної тематики, практики застосування комерційного й податкового законодавства у ЗМІ.

Має багато позитивних відгуків і рекомендацій від вітчизняних та іноземних клієнтів за результатами судових процесів чи тривалого співробітництва.

Писаренко Олександр Олексійович укладає договори про надання юридичних послуг як від імені власного бюро, так і особисто як адвокат.

Хобі - техно-арт. Автор і виконавець 10 художніх та декоративних робіт з реінкарнації і комбінації моторних частин, металу, скла, дерева.

Прибічник здорового образу життя, позитивного мислення і конструктивних дій.

Розмовляє українською, російською та англійською мовами.

Тел. +38 (044) 270 60 46

Тел. +38 (050) 719 10 16

E-mail: info@fides.com.ua