Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня
УКР.: Юридичний форум: Питання примусового виконання судових рішень, відкриття, зупинення, закінчення виконавчого провадження, арешт і розшук майна виконавцем, оскарження дій державного чи приватного виконавця і ін.

РУС.: Юридический форум: Вопросы принудительного исполнения судебных решений в Украине, открытие, приостановление, завершение исполнительного производства, арест и розыск имущества исполнителем, обжалование действий государственного или частного исполнителя и др.
  • Страница:
  • 1

ТЕМА: Стягненння інфляційних втрат, процентів з ДВС

Стягненння інфляційних втрат, процентів з ДВС 6 года, 5 мес. назад #3263

  • влад
  • Вне сайта
  • Новый участник
  • Постов: 15
  • Репутация: 1
Доброго дня!

Подав позов про стягнення інфляційних втрат, процентів та моральної шкоди, завданих мені в результаті значного прострочення виконання рішення суду про стягнення шкоди, завданої в результаті ДТП.
Суди двох інстанцій мені відмовили, мотивуючи свої рішення неправильним застосуванням статті 625 ЦК-правовідносини виникли не в результаті виконання зобов`язання.

Чи є тут можливості для позитивного для мене вирішення справи у касаційній інстанції?
Чим можна аргументувати касаційну скаргу?

Дякую!
Изменено: 6 года, 5 мес. назад от Юридическое бюро Писаренко.

Стягненння інфляційних втрат, процентів з ДВС 6 года, 5 мес. назад #3288

Дякуємо за звернення до Юридичного бюро Писаренка!

Шкода, завдана особі незаконною бездіяльністю органу державної влади при здійсненні ним його повноважень, відшкодовується державою (ст. 1173 ЦКУ).

Стягнення інфляційних втрат та процентів річних здійснюється виключно з порушника грошового зобов'язання, тобто з боржника.

Для надання грунтовних відповідей на ваші питання необхіден аналіз обставин спору та ухвалених судових актів.
В режимі безоплатного висловлення юридичної точки зору на форумі це неможливо.
Юридичне бюро Писаренка.
Вирішення складних майнових і податкових спорів.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
+380 (50) 719 1016
Изменено: 6 года, 5 мес. назад от Юридическое бюро Писаренко.

Re: Стягненння інфляційних втрат, процентів з ДВС 6 года, 5 мес. назад #3289

  • влад
  • Вне сайта
  • Новый участник
  • Постов: 15
  • Репутация: 1
Вітаю!

Саме до боржника і подано мій позов, саме боржник прострочив виконаня рішення суду. Дякую!

На жаль відповідей на моїпитання не отримав. Замість них якесь роузмування. Розчарувався у ЮБП...
Изменено: 6 года, 5 мес. назад от влад.

Re: Стягненння інфляційних втрат, процентів з ДВС 6 года, 4 мес. назад #3324

  • Valerii
  • Вне сайта
  • Новый участник
  • Постов: 2
  • Репутация: 0
Доброго дня.
Ваші вимоги законні! І Верховний суд вважає саме так. Дивіться його рішення у справі № 6-113цс14 в реєстрі судових рішень. Там і вся аргументація.
www.reyestr.court.gov.ua/Review/40821961
Ст. 625 ЦК має право на застосування і у Вашому випадку
Изменено: 6 года, 4 мес. назад от Valerii. Причина: Уточнення
  • Страница:
  • 1
Время создания страницы: 0.32 секунд