Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

ЩОДО ДОПИТУ СВІДКА В КРИМІНАЛЬНОМУ ПРОВАДЖЕННІ
(1 чел.) (1) гость
УКР.: Юридичний форум: Порядок подання та розгляду позовів, ціна позову, витребування доказів, призначення судової експертизи, зупинення провадження, припинення провадження, повернення позову без розгляду, нововиявлені обставини, перегляд рішень Верховним Судом і ін.

РУС.: Юридический форум: Порядок подачи и рассмотрения исков в Украине, цена иска, истребование доказательств, назначение судебной экспертизы, приостановление производства, прекращение производства, возвращение иска без рассмотрения, вновь выявленные обстоятельства, пересмотр решений Верховным Судом Украины и др.
  • Страница:
  • 1
  • 2

ТЕМА: ЩОДО ДОПИТУ СВІДКА В КРИМІНАЛЬНОМУ ПРОВАДЖЕННІ

МАСОВІ ЛЖЕСВІДЧЕННЯ ВИРІШУЮТЬ РЕЗУЛЬТАТ СПРАВИ 10 мес., 3 нед. назад #4420

Мені відомий зміст ст. 335 КПК України. Таких підстав для зупинення судового провадження, котрі зазначені в цій статті, у кримінальній справі, де я є потерпілим, немає.
В той же час свідки з боку обвинуваченого один за одним продовжують надавати суду завідомо неправдиві відомості. І ще ряд свідків будуть лжесвідчити надалі, впливаючи на внутрішнє переконання суду не кращим для мене чином.
Щодо одного з основних лжесвідків відкрито кримінальне провадження (за ст. 384 КК України). Дізнавач в межах 6-місячного строку (а ймовірно й довше) визначатиметься з постановою по суті цього провадження. Результат розгляду дізнавачем по відкритій справі (за ст. 384 КК України) судом не буде врахований. Адже розгляд кримінальної справи за ст. 366 КК України закінчиться раніше. Питання: як поступити мені (потерпілому), щоб завідомо неправдиві відомості низки свідків з боку обвинуваченого не вплинули на остаточне рішення Головуючого судді так, як вони задумали? По кожному лжесвідченню наразі подавати пояснення до суду? Озвучувати в судових дебатах і все? Чи є якийсь ще інший механізм для «гальмування» суцільних викривлень з боку свідків, залучених опонентом? Призупинити провадження суддя в даному випадку не може? Прошу уточнити: які юридичні кроки можуть вплинути на таку неприємну для потерпілого ситуацію, коли масово свідки вводять суд в оману?

Re: МАСОВІ ЛЖЕСВІДЧЕННЯ ВИРІШУЮТЬ РЕЗУЛЬТАТ СПРАВИ 10 мес., 3 нед. назад #4421

Відповіді на ваші питання вже надані. Див. в цій темі вище.
Юридичне бюро Писаренка.
Вирішення складних майнових і податкових спорів.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
+380 (50) 719 1016
  • Страница:
  • 1
  • 2
Время создания страницы: 0.13 секунд