Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня
УКР.: Юридична практика: Умови договору, розрахунки за договором, відповідальність за договором, недійсність договору, договір купівлі-продажу, договір поставки, договір оренди, оренда землі, оренда нерухомості і ін.

РУС.: Юридическая практика: Условия договора, расчеты по договору, ответственность по договору в Украине, недействительность договора, договор купли-продажи, договор поставки, договор аренды, аренда земли, аренда недвижимости и др.
  • Страница:
  • 1
  • 2

ТЕМА: Встановлення нікчемності правчину

Встановлення нікчемності правчину 7 года назад #2835

  • влад
  • Вне сайта
  • Новый участник
  • Постов: 15
  • Репутация: 1
Доброго дня! Хочу подати позов про встановлення нікчемності правочину. У цивільній справі з метою забезпечення позову судом було накладено арешт на квартиру відповідача. Але відповідач після накладення арешту зробив відчуження квартири через договір купівлі-продажу. Мені невідомий покупець. До якого суду звертатись і кого вказувати у якості відповідача, як можна встановити особу і адресу покупця квартири? Дякую.
Изменено: 7 года назад от влад.

Re: Встановлення нікчемності правчину 7 года назад #2836

Якщо ви плануєте заявити про встановлення нікчемності правчину з обставин порушення публічного порядку, то в вашому випадку позов подається до суду за місцем проживання одного з відповідачів (продавця чи покупця).

Адресу покупця зазначайте по адресі спірної квартири за даними Державного реєстру прав власності на нерухоме майно, виписку з якого ви можете узяти онлайн.

Відповідачами є продавець та покупець.
Юридичне бюро Писаренка.
Вирішення складних майнових і податкових спорів.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
+380 (50) 719 1016
Изменено: 4 года, 6 мес. назад от Юридическое бюро Писаренко.
Спасибо сказали: влад

Re: Встановлення нікчемності правчину 7 года назад #2847

  • влад
  • Вне сайта
  • Новый участник
  • Постов: 15
  • Репутация: 1
Доброго дня! Перепрошую, але моя інформація була неточною: квартира була відчужена невідомим мені правочином (не за договором купівлі-продажу) і мені невідомий новий набувач права власності на квартиру. Як можна встановити особу покупця квартири, у мене не виходить отримати виписку з Державного реєстру прав власності...?

Re: Встановлення нікчемності правчину 7 года назад #2851

Щоб встановити особу - покупця квартири отримайте інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно онлайн, зазначивши адресу спірної квартири в пошукових реквізитах.
Юридичне бюро Писаренка.
Вирішення складних майнових і податкових спорів.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
+380 (50) 719 1016
Спасибо сказали: влад

Re: Встановлення нікчемності правчину 7 года назад #2873

  • влад
  • Вне сайта
  • Новый участник
  • Постов: 15
  • Репутация: 1
Чи може таке бути, що у Держреєстр інформація не внесена, а державному виконавцю видана липова "Актуальна інформація про державну реєстрацію права власності" або ж держвиконавець підробив цю інформацію, адже в цій інформації немає ні підписів, ні печаток? А Держреєстр відповідає на мої запити, що "інформація відсутня"

Re: Встановлення нікчемності правочину 7 года назад #2877

Для мети вашого позову про встановлення нікчемності правочину, якщо самі не можете знайти дані про покупця-власника нерухомості, візьміть у державного виконавця вказану вами "Актуальну інформацію про державну реєстрацію права власності" і додайте її до позову, зазначивши відомості, узяті з неї.

Детально щодо питань встановлення нікчемності правочину читайте в цій статті.встановлення нікчемності правочину читайте в цій статті.

Визнання недійсним договору / Встановлення нікчемності правочину / Послуги адвоката з господарських та цивільних спорів
Юридичне бюро Писаренка.
Вирішення складних майнових і податкових спорів.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
+380 (50) 719 1016
Изменено: 2 года, 3 мес. назад от Юридическое бюро Писаренко.
Спасибо сказали: влад
  • Страница:
  • 1
  • 2
Время создания страницы: 0.15 секунд