Судовий поділ житлового будинку / 65% дружині, 35% чоловіку.

Судовий поділ житлового будинку / 65% дружині, 35% чоловіку.
Успішно завершено захист клієнтки в справі про поділ житлового будинку 194 кв.м. та грошових коштів після розірвання шлюбу. Чоловіком позбавлено дружину доступу в будинок, продано два автомобілі, самочинно добудовано мансарду над будинком і використано його під готель. Задум покладався на неможливість віднайдення готівки від продажу автомобілів і усталену судову практику, яка забороняє поділ нерухомості при наявному самочинному будівництві.
При захисті клієнтки в суді ціну автомобілів Шевроле та Ленд Крузер визначено звітом оцінювача; доведено, що за технічно можливими варіантами поділу нерухомості, запропонованими висновком будівельної судової експертизи, самочинно добудована мансарда може перейти лише забудовнику і тільки з меншою частиною будинку (35% чи 40%).
Позивачці присуджено також право користування земельною ділянкою (сервітут) для доступу в будинок, оскільки ділянка була подарована відповідачеві в шлюбі, а не придбана у спільну власність подружжя.
Судовий розгляд тривав 3 роки 3 місяці, з проведенням оціночної та земельно-технічної експертиз, в 10 відео засіданнях, з допитом 8 свідків та судового експерта.
Щодо поділу спільного майна подружжя чи співвласників - за цим покликанням.
Новости бюро
