Успішно закінчено справу про оформлення спадщини на квартиру у Львові.

Успішно закінчено справу про оформлення спадщини на квартиру у Львові.

Виконано тривале представництво спадкоємця при оформленні спадщини на квартиру у Львові.

Оформлення спадщини супроводжувалося з моменту подання заяви про прийняття спадщини до отримання свідоцтва на спадщину на квартиру.

Право на спадкування мали родичі другої черги, які проживають в США. Адвокатом забезпечено відмову у спадщині спадкоємців другої черги і видачу нотаріусом свідоцтва про спадщину на квартиру спадкоємцю третьої черги.

Адвокатом забезпечено збір правовстановлюючих документів на спадщину на нерухоме майно, технічного паспорта і технічної документації на квартиру при здійсненому переплануванні і добудові горища.

ВЕДЕННЯ СПРАВ У СУДАХ У БУДЬ-ЯКОМУ МІСТІ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Надано юридичні консультації щодо суми та строку виплати спадкоємцям померлого учасника вартості частки в статутному капіталі товариства.

Консультаціями охоплено питання оподаткування податком на доходи фізичних осіб і військовим збором сум, виплачуваних товариством з обмеженою відповідальністю клієнта на користь спадкоємців у зв’язку з прийняттям...

Згідно цілей клієнта виконано податкове планування з вибором оптимальної організаційно-правової форми створення представництва іноземної компанії на території України.

Справа важлива для мінімізації витрат клієнта на сплату податків при створенні і діяльності в Україні постійного підрозділу з виконання представницьких функцій стосовно бізнесу...

Надано комплексні консультації щодо оподаткування в Україні доходу, виплачуваного нерезиденту за транспортне експедирування імпортованих товарів.

Розроблено рекомендації щодо оптимізації податку на прибуток з переходом від ставки 15% до звільнення від оподаткування на підставі міжнародної Конвенції між Україною і Угорською Республікою про уникнення...