Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня

ЯК МОЖНА ДІЗНАТИСЯ ПРО КОЛО СПАДКОЄМЦІВ?
(1 чел.) (1) гость
УКР.: Юридичний форум: Виникнення й припинення права на спадкування. Прийняття спадщини. Оформлення спадщини. Оспорювання заповітів. Спадкові спори в судах.

РУС.: Юридический форум: Возникновение и прекращение права на наследование в Украине. Принятие наследства. Оформление наследства. Оспаривание завещаний. Наследственные судебные дела в Украине и др.
  • Страница:
  • 1
  • 2

ТЕМА: ЯК МОЖНА ДІЗНАТИСЯ ПРО КОЛО СПАДКОЄМЦІВ?

Re: ЩОДО ПРАВА СПАДКУВАННЯ 2 года, 6 мес. назад #4253

Тут основне питання - у віддаленості ступенів споріднення. Ви описали далекі відносини споріднення (двоюрідні племінники та внуки спадкодавця). В залежності від цього, ваш племінник міг би спадкувати частку спадщини, яка належала б вашому брату, якщо в нього є право на спадкування за правом представлення.
Питання вимагає часу на опрацювання, щоб вам правильно відповісти. Це не здійснюється в режимі обговорення на форумі.
Юридичне бюро Писаренка.
Вирішення складних майнових і податкових спорів.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
+380 (50) 719 1016

Re: ЯК МОЖНА ДІЗНАТИСЯ ПРО КОЛО СПАДКОЄМЦІВ? 2 года, 6 мес. назад #4254

Дякую за Вашу реакцію, що витратили на мене час і відповіли. Я розумію, що спадкувати за правом представлення мій племінник не може; бо його батько був двоюрідним племінником спадкодавиці ( а не внуком, племінником чи
двоюрідним братом; він не входить до кола осіб, що стають спадкоємцями за правом представлення).
  • Страница:
  • 1
  • 2
Время создания страницы: 0.11 секунд