Імпорт на умовах DDP і DDU згідно з правилами Інкотермс-2010. Надано юридичну консультацію.

Імпорт на умовах DDP і DDU згідно з правилами Інкотермс-2010. Надано юридичну консультацію.

Юридичне бюро Писаренка надало висновок про порядок митного оформлення та оподаткування імпорту електропобутової техніки в Україну на умовах DDP і DDU згідно з правилами Інкотермс-2010 для ТОВ “Голдер-трейд”.

Надана юридична консультація про порядок визначення та структуру митної вартості імпортних товарів; обов”язки та відповідальність митного брокера та імпортера при митному оформленні імпорту на умовах DDP і DDU згідно з правилами Інкотермс-2010.

При наданні висновку здійснено аналіз практики імпорту товарів дочірніми підприємствами іноземного експортера в інші країни та надано юридичну консультацію про її адаптацію до України.

Клієнт є дочірнім підприємством іноземного експортера побутової техніки в різні країни.

ВЕДЕННЯ СПРАВ У СУДАХ У БУДЬ-ЯКОМУ МІСТІ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Бюро консультувало приватного інвестора при купівлі компанії-власника об'єкта нежитлової нерухомості на просп. Перемоги в м.Києві. Виконано аналіз фактів будівництва, введення в експлуатацію та виникнення власності на об'єкт і права оренди земельної ділянки 0,047 га.

Проведена перевірка прав і зобов'язань підприємства на рухоме і нерухоме майно,...

Успішно реалізовано комплекс заходів щодо збору документів з Росії, придбання частки 6,17% статутного капіталу у російського спадкоємця і виключення спадкодавця з часткою 12,34% статутного капіталу при активах хлібкомбінату понад 14 500 000 грн.

Виконано юридичний супровід одночасного збільшення статутного капіталу і захисту додаткових інвестицій в...

Виконано юридичний аналіз виходу учасника з часткою 33,33% статутного капіталу з компанії-імпортера і розробника програмно-технічних комплексів і запропоновано стратегію отримання компенсації в розмірі понад 5 500 000 млн. грн.

Розроблено правову позицію варіантів припинення участі в бізнесі, розпорядження часткою і врегулювання спору.