Розроблено правову позицію заперечень проти збільшення орендної плати за землю в 52 рази.

Розроблено правову позицію заперечень проти збільшення орендної плати за землю в 52 рази.

Клієнт бюро, будівельна компанія “МСК-Монтаж”, має в оренді на 49 років земельну ділянку для розміщення виробничої бази. Ділянка площею 3500 кв. метрів є комунальною власністю. В 2011 році орендодавцем затверджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки землі і направлено пропозицію збільшити орендну плату в 52 рази. Договором не передбачена така оцінка як підстава для перегляду орендної плати. За Законом України “Про оцінку земель” є істотні відмінності у цілях та порядку проведення нормативної та експертної грошової оцінки землі. Для захисту майнових інтересів клієнта розроблено правову позицію і стратегію юридичних дій. Направлено відповідь про відмову від укладення додаткової угоди.

ВЕДЕННЯ СПРАВ У СУДАХ У БУДЬ-ЯКОМУ МІСТІ УКРАЇНИ ЗІ ЗРУЧНИМ ТРАНСПОРТНИМ СПОЛУЧЕННЯМ.

СПРАВИ

Бюро консультувало приватного інвестора при купівлі компанії-власника об'єкта нежитлової нерухомості на просп. Перемоги в м.Києві. Виконано аналіз фактів будівництва, введення в експлуатацію та виникнення власності на об'єкт і права оренди земельної ділянки 0,047 га.

Проведена перевірка прав і зобов'язань підприємства на рухоме і нерухоме майно,...

Успішно реалізовано комплекс заходів щодо збору документів з Росії, придбання частки 6,17% статутного капіталу у російського спадкоємця і виключення спадкодавця з часткою 12,34% статутного капіталу при активах хлібкомбінату понад 14 500 000 грн.

Виконано юридичний супровід одночасного збільшення статутного капіталу і захисту додаткових інвестицій в...

Виконано юридичний аналіз виходу учасника з часткою 33,33% статутного капіталу з компанії-імпортера і розробника програмно-технічних комплексів і запропоновано стратегію отримання компенсації в розмірі понад 5 500 000 млн. грн.

Розроблено правову позицію варіантів припинення участі в бізнесі, розпорядження часткою і врегулювання спору.