ФОРУМ ЮРИДИЧЕСКОГО БЮРО ПИСАРЕНКО - Forum http://fides.com.ua/ Wed, 21 Aug 2019 15:54:05 +0000 Kunena 1.6 http://fides.com.ua/fds/components/com_kunena/template/default/images/icons/rss.png ФОРУМ ЮРИДИЧЕСКОГО БЮРО ПИСАРЕНКО - Forum http://fides.com.ua/fds/ en-gb Тема: ВИЇЗД ЗА КОРДОН НА СЛУЖБОВОМУ АВТО - от: vost2003 http://fides.com.ua/fds/index.php/component/kunena/12-yuridichni-pitannya-biznesu-problemy-biznesa/4068-vijizd-za-kordon-na-sluzhbovomu-avto?Itemid=0#4068 http://fides.com.ua/fds/index.php/component/kunena/12-yuridichni-pitannya-biznesu-problemy-biznesa/4068-vijizd-za-kordon-na-sluzhbovomu-avto?Itemid=0#4068
Прошу проконсультувати, які супровідні документи треба мати для виїзду за кордон на службовому авто одного із власників ТОВ.

Дякую.]]>
Юридичні питання бізнесу / Проблемы бизнеса Wed, 21 Aug 2019 09:03:05 +0000
Тема: Відумерла спадщина -чи є строк давності прийняття? - от: Noi http://fides.com.ua/fds/index.php/component/kunena/15-spadkuvannya-nasledovanie/4066-vidumerla-spadshchina-chi-e-strok-davnosti-prijnyattya?Itemid=0#4066 http://fides.com.ua/fds/index.php/component/kunena/15-spadkuvannya-nasledovanie/4066-vidumerla-spadshchina-chi-e-strok-davnosti-prijnyattya?Itemid=0#4066
В ст. 1277 сказано
2. Заява про визнання спадщини відумерлою подається після спливу одного року з часу відкриття спадщини.

На сегодняшний день прошло более 15 лет со дня смерти собственника. Есть лицо, предположительно наследник, которое написало заявление на вступление в наследство, но всех нужных документов не предоставило, свидетельство на право на наследство не получило и умерло через год после смерти собственника. У этого лица наследников нет, точнее нет наследственного дела после его смерти (есть ответ от нотариальной конторы - наследственное дело после такого-то отсутствует).

Теперь, если территориальная громада подаст заявление о признании недвижимости выморочной, то не пропустила ли она сроки? (прошло 15 лет со смерти собственника и наследника). Возможно есть какой-то срок, допустим 10 лет после смерти, в течении которого территориальная громада должна была подать заявление? Прямо в статье это не прописано, но к статьям ЦК бывают разъяснения в виде такого-то письма пленума от такого-то числа ВСУ, ВССУ и т.п. и в постановах ВС, ВСУ.
Відумерла спадщина -чи є строк давності прийняття?]]>
Спадкування / Наследование Mon, 19 Aug 2019 14:47:38 +0000
Тема: Зняття арешту коштів ДВС в банку - от: serdyuktv@mail.ru http://fides.com.ua/fds/index.php/component/kunena/8-vikonavche-provadzhennya-ispolnitelnoe-proizvodstvo/4061-znyattya-areshtu-koshtiv-dvs-v-banku?Itemid=0#4061 http://fides.com.ua/fds/index.php/component/kunena/8-vikonavche-provadzhennya-ispolnitelnoe-proizvodstvo/4061-znyattya-areshtu-koshtiv-dvs-v-banku?Itemid=0#4061
Сьогодні надійшло повідомлення від банку "призупинити операції за Вашими рахунками згідно з постановою про накладення арешту ВІДДІЛ ДЕРЖАВНОЇ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ ШЕВЧЕНКІВСЬКОГО РАЙОННОГО УПРАВЛІННЯ ЮСТИЦІЇ У М.КИЄВІ від 2019-08-05T00:00:00.000Z" Чи можете допомогти з такою справою?

Моя здогадка: два з половиною роки відкрив партнерську картку Глобус банку і певне в лютому завершився пільговий період (2роки). Сума становила близько 44 000грн, лімін картки 70 000грн. За телефоном мене запевнили, що автоматично пролонгують термін дії картки ще на рік. Я і не звертав уваги. Місячний платіж 1471 грн.

Яким може і повинен бути захист, щоб зняти арешт коштів? Чи потрібно накладати мою заборону на майно?

Повідомлень із банку (лист) я не отримав. Звертатися до суду щоб зняти арешт коштів? Чи можуть вони почати реалізовувати майно?
Суму кредиту можу закрити, не певен що у мене є всі чеки щодо зарахування коштів.]]>
Виконавче провадження /Исполнительное производство Thu, 01 Aug 2019 10:11:36 +0000
Тема: Заміна сторони у виконавчому провадженні. - от: vost2003 http://fides.com.ua/fds/index.php/component/kunena/8-vikonavche-provadzhennya-ispolnitelnoe-proizvodstvo/4053-zamina-storoni-u-vikonavchomu-provadzhenni?Itemid=0#4053 http://fides.com.ua/fds/index.php/component/kunena/8-vikonavche-provadzhennya-ispolnitelnoe-proizvodstvo/4053-zamina-storoni-u-vikonavchomu-provadzhenni?Itemid=0#4053 Питання про заміну сторони у виконавчому провадженні.

Є рішення апеляційного суду, яке набрало законної сили ще 01.09.2016р. про задоволення вимог фізичної особи про стягнення на її користь зі страхової компанії суми страхового відшкодування та штрафних санкцій.

Постановою касаційної інстанції від 16.02.2019р. рішення апеляційного суду залишено в силі.

До виконання рішення ще не подавалося.

В липні 2019р. отримали виконавчого листа, проте станом на дату подачі виконавчого листа до виконання померла фізична особа-стягувач.

На подачу виконавчого листа до виконання залишився всього 1 місяць.

Чи треба відкривати у нотаріуса спадкову справу і заміняти сторону у виконавчому провадженні? Якщо так, то хто і як повинен писати заяву, та куди подавати тощо?

Надайте, будь-ласка, правову оцінку в даній ситуації, як правильно діяти?

Дякую.!]]>
Виконавче провадження /Исполнительное производство Fri, 26 Jul 2019 06:18:10 +0000