Добро пожаловать, Гость
Логин: Пароль: Запомнить меня
УКР.: Юридична практика: Корпоративні спори, спори між учасниками і підприємством, заволодіння контролем над підприємством, розгляд корпоративних спорів судом і ін. Створення, діяльність, ліквідація ТОВ, передача частки в ТОВ, вихід із учасників ТОВ, статут ТОВ, майно ТОВ, збори учасників ТОВ, директор ТОВ і ін.

РУС.: Юридическая практика: Корпоративные споры, споры между учредителями и предприятием в Украине, завладение контролем над предприятием, рассмотрение корпоративных споров судом в Украине и др. Создание, деятельность, ликвидация ООО в Украине, собрание участников, передача доли в ООО, выход из участников ООО, устав ООО, имущество ООО, взносы участников ООО, директор ООО и др.
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3

ТЕМА: Протокол про відчуження частки учасника ТОВ

Протокол про відчуження частки учасника ТОВ 2 года, 7 мес. назад #2571

  • serdyuktv@mail.ru
  • Вне сайта
  • Завсегдатай
  • Постов: 285
  • Репутация: 5
Як відбувається оподаткування при відчуженні частки в статутному капіталі?

Протокол про відчуження частки учасника ТОВ 2 года, 7 мес. назад #2574

При відчуженні частки в статутному капіталі здійснюється оподаткування інвестиційного доходу в фізичної чи юридичної особи-продавця. Правила оподаткування викладені в Податковому кодексі.
Юридическое бюро Писаренко.
Ведение сложных судебных дел. Налоги. Бизнес-споры.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
Спасибо сказали: serdyuktv@mail.ru

Протокол про відчуження частки учасника ТОВ 2 года, 6 мес. назад #2691

  • serdyuktv@mail.ru
  • Вне сайта
  • Завсегдатай
  • Постов: 285
  • Репутация: 5
Учасник товариства подав заяву про намір педедати свою частку статутного капіталу іншому учаснику. Справжність підпису на заяві засвідчено нотаріально в листопаді 2016 року. Але збори ніяк не відбудуться. Як довго буде чинною така заява?

Протокол про відчуження частки учасника ТОВ 2 года, 6 мес. назад #2694

Заява про передачу частки в статутному капіталі іншому учаснику ТОВ дійсна до тих пір, поки відчужувач не подасть нову заяву, яка змінить чи скасує попередню.
Юридическое бюро Писаренко.
Ведение сложных судебных дел. Налоги. Бизнес-споры.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
Спасибо сказали: serdyuktv@mail.ru

Протокол про відчуження частки учасника ТОВ 2 года, 6 мес. назад #2701

  • serdyuktv@mail.ru
  • Вне сайта
  • Завсегдатай
  • Постов: 285
  • Репутация: 5
Добрий день, підскажіть, де написано, що учасниками є ті особи, які ввійшли після утворення товариства.

Товариство створене в 2012 році 2 засновниками.
В протоколі загальних зборів засновників 2013 року написано: прийняти до складу засновників ПІП........ збільшити розмір статутного капіталу..

Протокол про відчуження частки учасника ТОВ 2 года, 6 мес. назад #2702

Щодо питання чим відрізняються засновники від учасників господарського товариства однозначної узгодженої відповіді в законодавстві не знайдете. В різних НПА зустрічаються обидва терміни щодо осіб, які створювали товариство, мають в ньому корпоративні права чи відчужували їх.

Зі змісту ст.ст. 3, 4 Закону "Про господарські товариства", ст.ст. 114, 116 ЦКУ вбачається, що засновниками є особи, які прийняли рішення про його створення й затвердили статут, а учасниками - особи, які володіють часткою в статутному капіталі вже створеного товариства, зареєстрованого як юридична особа.

Засновник товариства з обмеженою відповідальність ще не має корпоративних прав, оскільки ТОВ ще не виникло як юридична особа.

Учасником товариства з обмеженою відповідальністю стає засновник після державної реєстрації ТОВ як ЮО.

Також учасником ТОВ стає особа, яка набула частку в статутному капіталі цього товариства та володіє корпоративними правами пропорційно розміру придбаної частки.

Юридическое бюро Писаренко.
Ведение сложных судебных дел. Налоги. Бизнес-споры.
www.fides.com.ua
Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
+380 (44) 270 6046
Изменено: 2 года, 6 мес. назад от Юридическое бюро Писаренко.
Спасибо сказали: serdyuktv@mail.ru
  • Страница:
  • 1
  • 2
  • 3
Время создания страницы: 0.17 секунд